O mnie image
     Skoro tutaj trafiłeś to znaczy, że szukasz doświadczonego eksperta finansowego. Od 12 lat pracuję w bankowości i pomagam swoim klientom realizować ich plany i marzenia. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych, gotówkowych, finansowaniu firm, gospodarstw rolnych, a także wspólnot mieszkaniowych.

    W LIBUDA FINANCE Pośrednictwo Kredytowe zawsze znajdziesz rozwiązanie finansowe na miarę Twoich potrzeb i możliwości. BEZPŁATNIE przeanalizuję Twoją kondycję finansową, będę towarzyszył Ci na każdym etapie procesu kredytowego, wyszukam dla Ciebie najlepszych produktów finansowych, a także wytłumaczę i wyjaśnię zasady ich działania.

    Ponieważ ważna jest dla mnie długofalowa współpraca z klientem, nie kończę swojej pracy w momencie podpisania umowy kredytowej. Pomagam także w sprawach okołofinansowych m.in.
-->w złożeniu wniosków do sądu o wpis/wykreślenie hipoteki lub zastawu rejestrowego;
-->w ubezpieczaniu nieruchomości, życia i zdrowia, pojazdów;
-->w rejestracji leasingowanych pojazdów;
-->w restrukturyzacji zadłużenia/czyszczenia BIK;
Cenię sobie niezależność, dlatego współpracuję z jedną z największych firm pośrednictwa finansowego w Polsce - GRUPĄ ANG S.A., dzięki temu moi klienci mają dostęp do produktów finansowych większości banków, towarzystw ubezpieczeniowych, firm leasingowych i faktoringowych w kraju.

Jak wszystko w życiu, także pożyczanie pieniędzy można zrobić albo dobrze, albo źle - dlatego spotkajmy się, porozmawiajmy, a ja pomogę Ci podjąć najlepsze decyzje finansowe.

ADRIAN LIBUDA
EKSPERT ds. FINANSÓW

Numer wpisu do rejestru pośredników kredytowych KNF:
Dział I: Rejestr pośredników kredytu hipotecznego: RHA0013883
Dział II: Rejestr pośredników kredytu konsumenckiego: RPK040053