NIEmoje usługi doradztwa kredytowego są całkowicie darmowe. Wynagrodzenie wypłacają mi instytucje finansowe, u których klient otrzymuje finansowanie.
NIE,  koszt finansowania pozyskanego przy pomocy mojego biura jest identyczne gdyby klient osobiście poszedł do Banku i skorzystał z jego oferty. Klient oszczędza czas i tym samym pieniądze, ponieważ nie musi we własnym zakresie szukać najkorzystniejszej formy finansowania - to moja rola, czyli wyszukanie najlepszego i najbardziej korzystanego rozwiązania finansowego dla klienta.
TAK, LIBUDA FINANCE Pośrednictwo Kredytowe współpracuje z jednym z największych brokerów finansowych w Polsce - Grupą ANG S.A. oraz ma podpisane umowy współpracy z większością banków i instytucji finansowych w Polsce. Dzięki temu działalność pośrednika kredytowego podlega identycznym procedurom i kryteriom pracy co pracownicy banków. Dodatkowo nad prawidłową działalnością pośredników kredytowych czuwa Komisja Nadzoru Finansowego.
Jest to częsta sytuacja, że Nasz bank odmawia Nam finansowania. Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom w LIBUDA FINANCE Pośrednictwo Kredytowe bezpłatnie przeanalizuję powód odmowy oraz zaproponuję inne, satysfakcjonujące dla klienta rozwiązania finansowe.
Oczywiście każdy może sam wyszukać najlepszego dla siebie rozwiązania finansowego. Warto jednak wziąć pod uwagę fakt, że wymaga to poświęcenia dużej ilości czasu oraz posiadania dużej wiedzy bankowej. Poza tym cześć banków nie ma placówki w Lubawie lub bliskiej okolicy co w konsekwencji będzie generowało koszty związane z dojazdem do innego miasta np. Olsztyna, Elbląga, Torunia, Grudziądza.
Dlatego  LIBUDA FINANCE Pośrednictwo Kredytowe bezpłatnie wyszuka najlepiej dopasowanego rozwiązania finansowego do klienta już podczas pierwszego spotkania. W obecnej sytuacji gospodarczej Polski warto zaufać komuś z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą z zakresu finansów.